Beník - k adopci

BENÍK - KRÁSNÝ MIX NO/ SHARPEI K ADOPCI
Leccos už zažil.....ač tak mladý, všude nechtěný. Byl zachráněný z nevhodných podmínek a adoptovaný do rodiny, odkud musí urychleně pryč. Trochu totiž podcenili své možnosti.
Ben je aktivní, akční torpédo, který potřebuje stejně "postiženého" pána a rodinu. Je to moc hodný a veselý pesan, pro kterého je nuda cizí slovo. Život bere jako hru a nekonečný mejdan. Rád skáče (hodně vysoko), miluje dlouhé výlety a perfektně se hodí pro různé psí sporty. Baví ho úplně všechno. Je velmi chytrý, učenlivý a vnímavý. Svou lidskou smečku miluje tak, jak to umí jen pes. Své velké psí srdce vám odevzdá bez podmínek a s naprostou důvěrou.....to je Ben. Anděl v psím kožíšku.
Ben hledá urychleně domov. Svůj poslední a navždy. Je mu 9 měsíců a pořád je to štěně.
Nehodí se ke kočkám ani k hospodářským zvířatům. Je vhodný nejlépe jako jedináček, do domku se zahradou s dobře zajištěným plotem a přístupem dovnitř. Může ale i do bytu, s častými a dlouhými vycházkami. Děti miluje ale i tak doporučujeme jen k těm větším, které ví, jak se k pejskům chovat.
ZÁJEMCI O ADOPCI BENÍKA, DOBŘE ZVAŽTE SVÉ MOŽNOSTI. BEN NENÍ VHODNÝ PRO ZAČÁTEČNÍKY A PRO TY, KTERÝM SE JEN LÍBÍ. POTŘEBUJE ZKUŠENÉ A VYROVNANÉ PÁNY. POTŘEBUJE VÝCHOVU POZITIVNÍMI METODAMI, ŽÁDNÝ DRIL A BITÍ.
PIŠTE PROSÍM NĚCO O SOBĚ, RODINĚ, ZKUŠENOSTECH S PSÍKY A CO MŮŽETE VY BENOVI NABÍDNOUT.
Pište nebo volejte na číslo 606 175 317.